Personalizētas Sejas Maskas

Pasūti sejas maskas ar logo vai savu moto, tieši tādas kādas vēlies sev, savam uzņēmumam vai darbinieku grupām.

Augstas kvalitātes vairākkārt lietojamas personalizētas sejas maskas ar Jūsu logo, vai personalizētas Jūsu uzņēmuma darbiniekiem, uzņēmuma vadības komandai vai klientiem, kalpos kā drošības un normu izpilde, kā arī lielisks akcents.

Visplašākais sejas masku veidu piedāvājums un neierobežotas dizaina iespējas, individualizējot arī sejas masku iepakojumus! 
Sazinies ar mums aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu un Tava Maska komanda piemeklēs tieši Jums nepieciešamo risinājumu un izstrādās tieši JŪSU sejas masku! 

Esi pasargāts, bet ne paslēpies! 


Individualizētas sejas maskas ar logo!

Visplašākais auduma, atkārtoti lietojamo, ikdienas higiēnisko sejas masku piedāvājums! Izvēlies sev vispiemērotāko sejas maskas veidu un sazinies ar mums blakus esošajā pieteikuma formā vai - [email protected] 

bandana, bandana stila sejas maska ar logo, individualizētas sejas maskas, auduma sejas maska kakla sildītājs, kur pirkt sejas masku, sejas maska personalizēta, tavamaska

Personalizētas sejas maskas

Sazinies ar mums, TAVA MASKA komanda piemeklēs tieši Jums nepieciešamo risinājumu un kopā ar mūsu dizaineriem izstrādās tieši JŪSU sejas masku! 

 Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu brīvā veidā, norādot Jūsu aptuvenās vēlmes ( piemēram : sejas maska Jūsu uzņēmuma krāsās vai ar Jūsu logo utml ) un mēs izstrādāsim Jūsu pirmos masku dizainus BEZMAKSAS, un veiksim bezmaksas labojumus pēc Jūsu rekomendācijām, ja tādi būs nepieciešami. 

                                                                        - Tava Maska - 0

Pirkumu grozs