tavamaska.com
ESI PASARGĀTS, BET NE PASLĒPIES!

Sejas maskas

Higiēniskās sejas maskas pieaugušajiem un bērniem. Atkārtoti lietojamas auduma sejas maskas ar krāsainiem dizainiem visām gaumēm.

sejas maskas bērniem, auduma sejas sargs bērniem, krāsainas sejas maskas, mutes un deguna sargs, higiēniskās sejas maskas, kvalitatīvas sejas auduma maskaslīdzeklis pret briļļu aizsvīšanu, sejas maskas lietošana kopā ar brillēm, brilles, pretsvīšanas līdzeklis


Personalizētas sejas maskas

Sejas maskas ar logo - visplašākais individualizētu sejas masku veidu piedāvājums.  

personalizētas sejas maskas, auduma sejas maskas ar logo, apdrukātas sejas maskas, kur pirkt sejas masku


Pasūtījumi

Iepaticies kāds no mūsu e-veikalā piedāvātajiem masku dizainiem, bet vēlaties to pasūtīt lielākā apjomā? Piedāvājam liela apjoma sejas masku pasūtījumus. 


Auduma sejas maskas pasūtījumi, krāsainas sejas maskas, sejas maskas apjoma pasūtījums, sejas maskas komplekts, deguna un mutes sargs, auduma sejas maska, sejas maska ar dizainu

Tava Maska - Sejas maskas pieaugušajiem un bērniem. Auduma atkārtoti lietojamas sejas maskas, deguna un mutes sargi. Higiēniskās sejas maskas.

Higiēniskā sejas maska nav GARANTIJA, ka tās valkātājs tiks pasargāts no inficēšanās ar Covid-19, bet tā būs papildu drošības pasākums Jūsu aizsardzībai.

0